- UniMachines
- ›
- CNC draaibanken en draaicentra
- ›
- Automatische CNC draaibanken
- ›
- Automatische CNC draaibanken INDEX
- ›
- Automatische CNC draaibanken INDEX ABC D
Automatische CNC draaibank INDEX ABC D
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Duitsland |
| regio | Bayern |
| Bouwjaar | 2000 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximumstuurhoek lengte (Z-as) | 280 mm |
| Maximale draaidiameter | 90 mm |
| Maximale boorlengte in de X-as | 90 mm |
| Maximaal vermogen van de hoofdspil | 29 kW |
| Diameter van de spil boring | 60 mm |
| Maximale toerental van de hoofdspil | 5000 1/min |
| Aantal gereedschap torentjes | 2 pcs |
| Totaal aantal instrumenten in het torentje | 14 pcs |
Uitrusting | |
|---|---|
| SIEMENS SINUMERIK 840 C | |
| Bar feeder | |
| Chip transporter | |
| Subspil | |
| C-as synchrone | |
| Vloeistofkoelsysteem | |














































