- UniMachines
- ›
- CNC freesmachines en bewerkingscentra
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra YCM
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra YCM FV 56 A
CNC verticaal bewerkingscentrum YCM FV 56 A
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Duitsland |
| regio | Bayern |
| Bouwjaar | 2007 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Inventarisnummer | 89-0000-51405 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Lengte van de werktafel | 560 mm |
| Breedte van de werktafel | 410 mm |
| Tafel maximale belasting (gelijkmatig verdeeld) | 120 kg |
| Kracht van de spilaandrijving | 11 kW |
| Aantal instrumenten in het magazine | 20 pcs |
| Maximale toerental van de verticale as, | 10000 1/min |
| Reisduur Z-as (mechanische aanvoer) | 560 mm |
| Maximum snelheid voer in X-as | 410 mm/s |
| Maximum snelheid voer in Y-as | 450 mm/s |
| Gewicht van de machine | 3.8 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| FANUC MXP 200i | |
| Vloeistofkoelsysteem | |












































