- UniMachines
- ›
- Spuitgietmachines
- ›
- Kunststof spuitgietmachines
- ›
- Kunststof spuitgietmachines WINDSOR
- ›
- Kunststof spuitgietmachines WINDSOR W 650 - 4120
Kunststof spuitgietmachine WINDSOR W 650 - 4120
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Duitsland |
| regio | Nordrhein-Westfalen |
| Bouwjaar | 1989 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Klemkracht | 662.8 t |
| Injectie capaciteit | 2290 cm3 |
| Injectie gewicht | 1945 g |
| Hoogte van de plaat voor het monteren van de matrijs | 1400 mm |
| Breedte van de plaat voor het monteren van de matrijs | 1300 mm |
| Afstand tussen de kolommen (horizontaal) | 1000 mm |
| Afstand tussen de kolommen (verticaal) | 900 mm |
| Kracht van de uitworp | 15.3 t |
| Lengte van de uitworp beroerte | 200 mm |
| Schroefdiameter | 90 mm |
| Maximale inspuitdruk | 180 MPa |
| Pompvermogen | 90 kW |
| Olietank | 2700 l |
| Machine lengte | 11068 mm |
| Machine breedte | 2530 mm |
| Machine hoogte | 2440 mm |
| Gewicht van de spuitgietmachine | 35 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| WINDSOR WMT | |
| CNC-besturing | |
| Vibroisolators | |









































