- UniMachines
- ›
- Spuitgietmachines
- ›
- Kunststof spuitgietmachines
- ›
- Kunststof spuitgietmachines KRAUSS MAFFEI
- ›
- Kunststof spuitgietmachines KRAUSS MAFFEI KM 250 - 1650 B
Kunststof spuitgietmachine KRAUSS MAFFEI KM 250 - 1650 B
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Duitsland |
| regio | Nordrhein-Westfalen |
| Bouwjaar | 1989 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Klemkracht | 254.9 t |
| Injectie capaciteit | 769 cm3 |
| Injectie gewicht | 692 g |
| Hoogte van de plaat voor het monteren van de matrijs | 900 mm |
| Breedte van de plaat voor het monteren van de matrijs | 830 mm |
| Afstand tussen de kolommen (horizontaal) | 630 mm |
| Afstand tussen de kolommen (verticaal) | 560 mm |
| Kracht van de uitworp | 6.1 t |
| Lengte van de uitworp beroerte | 150 mm |
| Schroefdiameter | 60 mm |
| Maximale inspuitdruk | 215.1 MPa |
| Pompvermogen | 55 kW |
| Olietank | 1110 l |
| Machine lengte | 7700 mm |
| Machine breedte | 1740 mm |
| Machine hoogte | 2220 mm |
| Gewicht van de spuitgietmachine | 12.1 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| KRAUSS MAFFEI MC 3 | |
| CNC-besturing | |
| Vibroisolators | |












































