- UniMachines
- ›
- Slijpmachines
- ›
- Gereedschap slijpmachines
- ›
- Gereedschap slijpmachines CHIRSTEN
- ›
- Gereedschap slijpmachines CHIRSTEN AU 150/160
Hulpmiddelmolen CHIRSTEN AU 150/160
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Duitsland |
| regio | Baden-Württemberg |
| Bouwjaar | 1978 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximum rotatiesnelheid van de spindel | 6500 1/min |
| Machine hoogte | 1400 mm |
| Machine lengte | 800 mm |
| Machine breedte | 800 mm |
| Gewicht van de machine | 0.2 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |














































