- UniMachines
- ›
- CNC draaibanken en draaicentra
- ›
- Draaien en frezen centra
- ›
- Draaien en frezen centra Gildemeister
- ›
- Draaien en frezen centra Gildemeister CTX 320 LINEAR
Draaien en frezen centrum Gildemeister CTX 320 LINEAR
| Categorie | CNC draaibanken en draaicentra Gildemeister › |
| Fabrikant | Gildemeister › |
ARCHIEF ADVERTENTIE
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Duitsland |
| regio | Baden-Württemberg |
| Bouwjaar | 2005 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximumstuurhoek lengte (Z-as) | 450 mm |
| Maximale draaidiameter | 400 mm |
| Maximale boorlengte in de X-as | 210 mm |
| Diameter van het draaien spilboring | 68.5 mm |
| Minimum toerental van de hoofdspil | 20 1/min |
| Maximale toerental van de hoofdspil | 6000 1/min |
| Totaal aantal instrumenten in het torentje | 12 pcs |
| Lengte van de draaibank | 9800 mm |
| Breedte van de draaibank | 2500 mm |
| Hoogte van de draaibank | 1900 mm |
| Gewicht van de draaibank | 3.5 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| FANUC CNC CONTROL | |
| Bar feeder | |
| Chip transporter | |














































