- UniMachines
- ›
- Boormachines
- ›
- Horizontale boormachines
- ›
- Horizontale boormachines TOS VARNSDORF
- ›
- Horizontale boormachines TOS VARNSDORF WHN 13,8 CNC
Horizontale boormachine TOS VARNSDORF WHN 13,8 CNC
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Tsjechische Republiek |
| Bouwjaar | 1995 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Lengte van de werktafel | 1800 mm |
| Breedte van de werktafel | 1600 mm |
| Tafel maximale belasting (gelijkmatig verdeeld) | 12000 kg |
| Minimale toerental van de spindel | 10 1/min |
| Maximum rotatiesnelheid van de spindel | 1500 1/min |
| Maximale boorlengte van de spindel | 800 mm |
| Reisduur X-as (mechanische aanvoer) | 3500 mm |
| Reisduur Y-as (mechanische aanvoer) | 2000 mm |
| Reisduur Z-as (mechanische aanvoer) | 1250 mm |
| Gewicht van de machine | 36 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| CNC-besturing | |











































