- UniMachines
- ›
- Boormachines
- ›
- Horizontale boormachines
- ›
- Horizontale boormachines ŠKODA
- ›
- Horizontale boormachines ŠKODA W160H
Horizontale boormachine ŠKODA W160H
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Tsjechische Republiek |
| Bouwjaar | 1980 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Spindel boring | 160 mm |
| Lengte van de werktafel | 2000 mm |
| Breedte van de werktafel | 2000 mm |
| Reisduur X-as (mechanische aanvoer) | 17500 mm |
| Reisduur Y-as (mechanische aanvoer) | 3150 mm |
Uitrusting | |
|---|---|
| Universele zwenkkop (horizontaal-verticaal) | |
| Draaitafel | |













































