- UniMachines
- ›
- Mechanische persen
- ›
- Excenterpersen
- ›
- Excenterpersen CFUM
- ›
- Excenterpersen CFUM PMS 16 CP
Excenterpers CFUM PMS 16 CP
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Polen |
| regio | Dolnośląskie |
| Bouwjaar | 1989 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale kracht (drukken) | 16 t |
| Lengte van de onderste werktafel | 500 mm |
| Breedte van de onderste werktafel | 355 mm |
| Maximum aantal slagen per minuut (handwerk) | 140 1/min |
| Maximum aantal slagen per minuut (automatische werk) | 165 1/min |
| Aanpassing van de schuifregelaar | 63 mm |
| Maximale afstand tussen de tafel en de schuifregelaar (op de onderste stand van de schuif) | 220 mm |
| Vermogensbehoefte | 1.5 kW |
| Persluchtdruk | 0.3 MPa |
| Diameter van het gat in de werktafel | 160 mm |
| Diameter van het gat in de bolster plaat | 80 mm |
| Machine hoogte | 2015 mm |
| Machine lengte | 1050 mm |
| Machine breedte | 860 mm |
| Gewicht van de machine | 1.3 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| Pneumatische ejector | |
| Voetpedaal | |
| Bolster plaat | |
| Centrale smering | |
| Verlichting | |
| Technische documentatie | |

























































