- UniMachines
- ›
- CNC freesmachines en bewerkingscentra
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra OKK
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra OKK PCV 50
CNC verticaal bewerkingscentrum OKK PCV 50
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Duitsland |
| Bouwjaar | 1990 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
Technische parameters | |
|---|---|
| Lengte van de werktafel | 920 mm |
| Breedte van de werktafel | 520 mm |
| Tafel maximale belasting (gelijkmatig verdeeld) | 500 kg |
| Aantal instrumenten in het magazine | 24 pcs |
| Maximale toerental van de verticale as, | 6000 1/min |
| Reisduur X-as (mechanische aanvoer) | 720 mm |
| Reisduur Y-as (mechanische aanvoer) | 520 mm |
| Reisduur Z-as (mechanische aanvoer) | 520 mm |
| Gewicht van de machine | 5.2 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| FANUC OM | |












































