- UniMachines
- ›
- CNC freesmachines en bewerkingscentra
- ›
- CNC horizontale bewerkingscentra
- ›
- CNC horizontale bewerkingscentra FRITZ WERNER
- ›
- CNC horizontale bewerkingscentra FRITZ WERNER TC 800
CNC horizontaal bewerkingscentrum FRITZ WERNER TC 800
| Categorie | CNC freesmachines en bewerkingscentra FRITZ WERNER › |
| Fabrikant | FRITZ WERNER › |
ARCHIEF ADVERTENTIE
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Duitsland |
| regio | Rheinland-Pfalz |
| Bouwjaar | 1991 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Tafel maximale belasting (gelijkmatig verdeeld) | 2000 kg |
| Maximum rotatiesnelheid van de spindel | 4500 1/min |
| Reisduur X-as (mechanische aanvoer) | 1600 mm |
| Reisduur Y-as (mechanische aanvoer) | 1000 mm |
| Reisduur Z-as (mechanische aanvoer) | 1100 mm |
Uitrusting | |
|---|---|
| Siemens 840 D Power Line | |












































