- UniMachines
- ›
- Draaibanken
- ›
- Zware draaibanken
- ›
- Zware draaibanken Poręba
- ›
- Zware draaibanken Poręba TPK-90 A 1-4 M
Zware draaibank Poręba TPK-90 A 1-4 M
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Verenigde Staten van Amerika |
| regio | Michigan |
| Bouwjaar | 1980 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale lengte van het draaien | 3962.4 mm |
| Draaidiameter boven het bed (max) | 927.1 mm |
| Draaidiameter over support (max) | 635 mm |
| Draaidiameter in kloof | 1244.6 mm |
| Spindel boring | 95.3 mm |
| Werkstuk gewicht tussen de centers (max) | 5.9 t |
| Kracht van de spindel | 22.4 kW |
| Minimale toerental van de spindel | 8 1/min |
| Maximum rotatiesnelheid van de spindel | 800 1/min |
| Losse kop ganzenveer reizen | 297.2 mm |
| Gewicht van de draaibank | 8.2 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| Digitale uitlezingen | |
| Ijlgang | |
| 4-klauwplaat | |
| Metrische schroefdraad | |
| Inch schroefdraad | |
| Koelsysteem | |











































