- UniMachines
- ›
- Elektrische ontlading machines
- ›
- Draad elektrische ontlading machines
- ›
- Draad elektrische ontlading machines AGIE
- ›
- Draad elektrische ontlading machines AGIE AGIECUT EVOLUTION BC 3
Wire elektrische ontlading machine AGIE AGIECUT EVOLUTION BC 3
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Oekraïne |
| regio | Київська область |
| Bouwjaar | 1997 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Lengte van de tafel | 1050 mm |
| Breedte snijtafel | 650 mm |
| Maximale boorlengte X-as | 500 mm |
| Maximale boorlengte Y-as | 350 mm |
| Maximale boorlengte Z-as | 256 mm |
| Machine hoogte | 2220 mm |
| Machine lengte | 2800 mm |
| Machine breedte | 2400 mm |
| Gewicht van de machine | 4.5 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| AGIE AGIEVISION | |
| CNC-besturing | |











































