- UniMachines
- ›
- Vouwmachines
- ›
- Vouwmachines voor plaatbewerking
- ›
- Vouwmachines voor plaatbewerking OZAMECH
- ›
- Vouwmachines voor plaatbewerking OZAMECH KM 4 x 2000
Vouwmachine voor plaatbewerking OZAMECH KM 4 X 2000
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Polen |
| regio | Dolnośląskie |
| Bouwjaar | 1980 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale doorbuiging lengte | 2000 mm |
| Maximale dikte van het buigen plaatwerk (normaal staal) | 4 mm |
| Maximum reizen lengte van de bovenbalk | 200 mm |
| Maximale snelheid van de bovenbalk | 23.7 mm/s |
| Machine hoogte | 1700 mm |
| Machine lengte | 3500 mm |
| Machine breedte | 900 mm |
| Gewicht van de machine | 3.8 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| Handmatige bediening | |
| Handmatige aanpassing van de buighoek | |
| Mechanische aandrijving van de buigbalk | |
| Mechanisch vastklemmen | |
| Verlichting | |
| Technische documentatie | |

















































