- UniMachines
- ›
- Slijpmachines
- ›
- Vlakslijpmachines
- ›
- Vlakslijpmachines ZIERSCH BALTRUSCH
- ›
- Vlakslijpmachines ZIERSCH BALTRUSCH FS 2045 PV
Vlakslijpmachine ZIERSCH BALTRUSCH FS 2045 PV
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Duitsland |
| regio | Hessen |
| Bouwjaar | 1987 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
Technische parameters | |
|---|---|
| Lengte van de werktafel | 400 mm |
| Breedte van de werktafel | 175 mm |
| Totaal vermogen vraag | 3 kW |
| Maximale lengte van het malen (zonder de slijpschijf uitgang) X-as | 450 mm |
| Maximale breedte van het malen (zonder de slijpschijf uitgang) Y-as | 200 mm |
| Machine hoogte | 1900 mm |
| Machine lengte | 1600 mm |
| Machine breedte | 1300 mm |
| Gewicht van de machine | 1.6 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| Technische documentatie | |













































