- UniMachines
- ›
- Slijpmachines
- ›
- Vlakslijpmachines
- ›
- Vlakslijpmachines MATTISON
- ›
- Vlakslijpmachines MATTISON MODEL 42
Vlakslijpmachine MATTISON MODEL 42
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Verenigde Staten van Amerika |
| regio | Illinois |
| Bouwjaar | 1985 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Lengte van de werktafel | 1066.8 mm |
| Breedte van de werktafel | 1066.8 mm |
| Maximale hoogte van de gemalen werkstukken (voor een nieuwe slijpschijf) | 609.6 mm |
| Kracht van de spilaandrijving | 52.6 kW |
| Maximale diameter van een slijpschijf | 558.8 mm |
| Maximale lengte van het malen (zonder de slijpschijf uitgang) X-as | 1422.4 mm |
| Maximale breedte van het malen (zonder de slijpschijf uitgang) Y-as | 1422.4 mm |
Uitrusting | |
|---|---|
| Vloeistofkoelsysteem | |











































