- UniMachines
- ›
- Slijpmachines
- ›
- Vlakslijpmachines
- ›
- Vlakslijpmachines JUNG
- ›
- Vlakslijpmachines JUNG JF 520-CNC-B
Vlakslijpmachine JUNG JF 520-CNC-B
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Duitsland |
| Bouwjaar | 1989 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Inventarisnummer | 14713 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Kracht van de spilaandrijving | 5 kW |
| Maximale afstand van de tafel naar de spilas | 500 mm |
| Machine hoogte | 2100 mm |
| Machine lengte | 5400 mm |
| Machine breedte | 4300 mm |
| Gewicht van de machine | 2.5 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| Sinumerik Sinumerik 850 | |
| Koelvloeistoffilter systeem (papier) | |
| Technische documentatie | |














































