- UniMachines
- ›
- Slijpmachines
- ›
- Vlakslijpmachines
- ›
- Vlakslijpmachines HARIG
- ›
- Vlakslijpmachines HARIG 618 HYDRAULIC
Vlakslijpmachine HARIG 618 HYDRAULIC
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Verenigde Staten van Amerika |
| regio | California |
| Bouwjaar | 1999 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Lengte van de werktafel | 457.2 mm |
| Breedte van de werktafel | 152.4 mm |
| Maximale hoogte van de gemalen werkstukken (voor een nieuwe slijpschijf) | 298.5 mm |
| Maximale lengte-voeding (Z-as) | 21.3 m/min |
| Diameter van een nieuwe slijpschijf | 177.8 mm |
| Diameter gat in de slijpschijf | 31.8 mm |
| Machine lengte | 1803.4 mm |
| Machine breedte | 1143 mm |
| Gewicht van de machine | 0.680389 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| Permanente magnetische boorkop | |
| Verlichting | |









































