- UniMachines
- ›
- Slijpmachines
- ›
- Vlakslijpmachines
- ›
- Vlakslijpmachines FUMAGALLI
- ›
- Vlakslijpmachines FUMAGALLI RTCI HP 400 LINEA 80
Vlakslijpmachine FUMAGALLI RTCI HP 400 LINEA 80
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Italië |
| regio | Brescia |
| Bouwjaar | 1979 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Lengte van de werktafel | 400 mm |
| Breedte van de werktafel | 400 mm |
| Maximale hoogte van de gemalen werkstukken (voor een nieuwe slijpschijf) | 280 mm |
| Totaal vermogen vraag | 8.5 kW |
| Gewicht van de machine | 3.5 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| SIDAC CNC CONTROL | |
| Kantelen magnetische boorkop | |









































