- UniMachines
- ›
- Draaibanken
- ›
- Verticale revolverdraaibanken
- ›
- Verticale revolverdraaibanken UMARO
- ›
- Verticale revolverdraaibanken UMARO SC 2500
Verticale turret draaibank UMARO SC 2500
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Tsjechische Republiek |
| Bouwjaar | 1974 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De verkoper organiseert het vervoer tegen een toeslag |
Technische parameters | |
|---|---|
| Diameter van de tafel | 2500 mm |
| Maximale draaidiameter | 2600 mm |
| Maximale hoogte van het werkstuk | 1700 mm |
| Aantal verticale rijtuigen | 2 pcs |
| Totaal vermogen vraag | 55 kW |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |












































