- UniMachines
- ›
- Draaibanken
- ›
- Verticale revolverdraaibanken
- ›
- Verticale revolverdraaibanken TOZ Hulin
- ›
- Verticale revolverdraaibanken TOZ Hulin SKJ 20A
Verticale turret draaibank TOZ Hulin SKJ 20A
| Nettoprijs | 45000 EUR |
| Lokale belasting (BTW) | 0 % |
| Bedrijfsnaam |
ERS MANAGEMENT LTD
Volodymyr Lyutko |
| Adres | Office 11, 43 Bedford str. |
| City | London |
| Postcode | WC2E9HA |
| Land | Verenigd Koninkrijk |
| Telefoon | +44 2032870537 |
| Categorie | Draaibanken TOZ Hulin › |
| Fabrikant | TOZ Hulin › |
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Oekraïne |
| Bouwjaar | 1986 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Zeer goed |
| Het laden | De verkoper organiseert de laad - inbegrepen in de prijs van de machine |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De verkoper organiseert het vervoer tegen een toeslag |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
Technische parameters | |
|---|---|
| Diameter van de tafel | 2000 mm |
| Maximale draaidiameter | 2400 mm |
| Maximale hoogte van het werkstuk | 1500 mm |
| Tafel maximale belasting | 15 t |
| Lengte van de draaibank | 6280 mm |
| Breedte van de draaibank | 6600 mm |
| Hoogte van de draaibank | 4800 mm |
| Gewicht van de draaibank | 39 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| Digitale uitlezingen | |
| Dubbele kolom | |
| Verticale slede met een torentje | |
| Technische documentatie | |









































