- UniMachines
- ›
- Draaibanken
- ›
- Verticale revolverdraaibanken
- ›
- Verticale revolverdraaibanken TOS
- ›
- Verticale revolverdraaibanken TOS SK 12
Verticale turret draaibank TOS SK 12
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Tsjechische Republiek |
| regio | Jihomoravský kraj |
| Bouwjaar | 1961 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Het laden | De koper organiseert het laden op eigen kosten |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale draaidiameter | 1350 mm |
| Maximale hoogte van het werkstuk | 710 mm |
| Lengte van de draaibank | 2360 mm |
| Breedte van de draaibank | 3860 mm |
| Hoogte van de draaibank | 4260 mm |
| Gewicht van de draaibank | 18300 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |












































