- UniMachines
- ›
- Freesmachines
- ›
- Verticale freesmachines
- ›
- Verticale freesmachines WMW HECKERT
- ›
- Verticale freesmachines WMW HECKERT FSS 400 V/2
Verticale freesmachine WMW HECKERT FSS 400 V/2
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Tsjechische Republiek |
| regio | Jihomoravský kraj |
| Bouwjaar | 1979 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De verkoper organiseert het vervoer tegen een toeslag |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
| Inventarisnummer | 3454 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Lengte van de werktafel | 1600 mm |
| Breedte van de werktafel | 400 mm |
| Tafel maximale belasting (gelijkmatig verdeeld) | 1500 kg |
| Kracht van de spilaandrijving | 14 kW |
| Reisduur X-as (mechanische aanvoer) | 1120 mm |
| Reisduur Z-as (mechanische aanvoer) | 430 mm |
| Maximum snelheid voer in X-as | 400 mm/s |
| Machine hoogte | 2700 mm |
| Machine lengte | 1900 mm |
| Machine breedte | 2700 mm |
| Gewicht van de machine | 4 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |













































