- UniMachines
- ›
- Freesmachines
- ›
- Verticale freesmachines
- ›
- Verticale freesmachines TOS
- ›
- Verticale freesmachines TOS FGSV 50
Verticale freesmachine TOS FGSV 50
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Tsjechische Republiek |
| regio | Středočeský kraj |
| Bouwjaar | 1983 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Het laden | De verkoper organiseert de laad - inbegrepen in de prijs van de machine |
| Vervoer | De verkoper organiseert het vervoer tegen een toeslag |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
Technische parameters | |
|---|---|
| Lengte van de werktafel | 1800 mm |
| Breedte van de werktafel | 630 mm |
| Reisduur X-as (mechanische aanvoer) | 1400 mm |
| Reisduur Y-as (mechanische aanvoer) | 670 mm |
| Reisduur Z-as (mechanische aanvoer) | 500 mm |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |











































