- UniMachines
- ›
- Freesmachines
- ›
- Verticale freesmachines
- ›
- Verticale freesmachines TOS
- ›
- Verticale freesmachines TOS FGS 40 NC
Verticale freesmachine TOS FGS 40 NC
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Tsjechische Republiek |
| Bouwjaar | 1986 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De verkoper organiseert het vervoer tegen een toeslag |
| Inventarisnummer | 1800 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Kracht van de spilaandrijving | 15 kW |
| Totaal vermogen vraag | 15 kW |
| Machine hoogte | 2300 mm |
| Machine lengte | 2500 mm |
| Machine breedte | 2400 mm |
| Gewicht van de machine | 5 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |














































