- UniMachines
- ›
- Freesmachines
- ›
- Verticale freesmachines
- ›
- Verticale freesmachines KEARNEY TRECKER
- ›
- Verticale freesmachines KEARNEY TRECKER 320 RF-16
Verticale freesmachine KEARNEY TRECKER 320 RF-16
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Verenigde Staten van Amerika |
| regio | Illinois |
| Bouwjaar | 1975 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Lengte van de werktafel | 1981.2 mm |
| Breedte van de werktafel | 393.7 mm |
| Kracht van de spilaandrijving | 14.9 kW |
| Minimale toerental van de spindel | 15 1/min |
| Maximum rotatiesnelheid van de spindel | 1500 1/min |
| Reisduur X-as (mechanische aanvoer) | 863.6 mm |
| Reisduur Y-as (mechanische aanvoer) | 355.6 mm |
| Reisduur Z-as (mechanische aanvoer) | 355.6 mm |
| Machine hoogte | 2565.4 mm |
| Machine lengte | 2387.6 mm |
| Machine breedte | 2184.4 mm |
| Gewicht van de machine | 4.6 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| Vloeistofkoelsysteem | |












































