- UniMachines
- ›
- Freesmachines
- ›
- Verticale freesmachines
- ›
- Verticale freesmachines СССР
- ›
- Verticale freesmachines СССР ВМ127
Verticale freesmachine СССР ВМ127
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Rusland |
| regio | Нижегородская область |
| Bouwjaar | 1990 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Zeer goed |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
Technische parameters | |
|---|---|
| Lengte van de werktafel | 1600 mm |
| Breedte van de werktafel | 400 mm |
| Kracht van de spilaandrijving | 11 kW |
| Aantal draaisnelheden van de spil | 18 pcs |
| Minimale toerental van de spindel | 31.5 1/min |
| Maximum rotatiesnelheid van de spindel | 1600 1/min |
| Totaal vermogen vraag | 14 kW |
| Gewicht van de machine | 4.3 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |









































