- UniMachines
- ›
- Freesmachines
- ›
- Vertandingen machines
- ›
- Vertandingen machines SCHIESS
- ›
- Vertandingen machines SCHIESS RF 40/60
Vertandingen machine SCHIESS RF 40/60
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Polen |
| Bouwjaar | 1966 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Zeer goed |
| Het laden | De verkoper organiseert de laad - inbegrepen in de prijs van de machine |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De verkoper organiseert het vervoer tegen een toeslag |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale module | 20 mm |
| Maximale diameter van het tandwiel | 6000 mm |
| Tafel maximale belasting | 100000 kg |
Uitrusting | |
|---|---|
| Mechanische aandrijving | |
| Technische documentatie | |
| CE-verklaring | |













































