- UniMachines
- ›
- Steekmachines
- ›
- Versnelling vormgeven machines
- ›
- Versnelling vormgeven machines LORENZ
- ›
- Versnelling vormgeven machines LORENZ SNJ 5
Versnelling vormgeven machine LORENZ SNJ 5
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Duitsland |
| regio | Bayern |
| Bouwjaar | 1980 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale module | 5 mm |
| Minimal module | 0.4 mm |
| Maximale diameter van het tandwiel (externe tandwiel) | 500 mm |
| Totaal vermogen vraag | 5 kW |
| Gewicht van de machine | 4 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |













































