- UniMachines
- ›
- Steekmachines
- ›
- Versnelling vormgeven machines
- ›
- Versnelling vormgeven machines LORENZ
- ›
- Versnelling vormgeven machines LORENZ LS 150
Versnelling vormgeven machine LORENZ LS 150
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Duitsland |
| regio | Baden-Württemberg |
| Bouwjaar | 1977 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale module | 3 mm |
| Maximale diameter van het tandwiel (externe tandwiel) | 150 mm |
| Maximale diameter van het tandwiel (intern tandwiel) | 60 mm |
| Maximale hoogte van het tandwiel | 16 mm |
| Diameter van de tafel | 250 mm |
| Totaal vermogen vraag | 15 kW |
| Gewicht van de machine | 6.5 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |











































