- UniMachines
- ›
- Slijpmachines
- ›
- Universele slijpmachines
- ›
- Universele slijpmachines TACCHELLA
- ›
- Universele slijpmachines TACCHELLA UMP 2123
Universele slijpmachine TACCHELLA UMP 2123
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Italië |
| regio | Brescia |
| Bouwjaar | 1976 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale lengte van het slijpen (as) | 2100 mm |
| Maximale diameter van het slijpen (as) | 450 mm |
| Center hoogte | 230 mm |
| Diameter van een nieuwe slijpschijf | 460 mm |
| Totaal vermogen vraag | 15 kW |
| Gewicht van de machine | 8.1 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| Vloeistofkoelsysteem | |











































