- UniMachines
- ›
- Slijpmachines
- ›
- Universele slijpmachines
- ›
- Universele slijpmachines SCHAUDT
- ›
- Universele slijpmachines SCHAUDT A 440 N 750
Universele slijpmachine SCHAUDT A 440 N 750
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Italië |
| regio | Brescia |
| Bouwjaar | 1972 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale lengte van het slijpen (as) | 750 mm |
| Maximale diameter van het slijpen (as) | 250 mm |
| Center hoogte | 150 mm |
| Maximaal gewicht van de as tussen de centra | 200 kg |
| Kracht van de slijpschijf spilaandrijving | 7.5 kW |
| Maximale draaisnelheid van de slijpschijf spindel | 1600 1/min |
| Totaal vermogen vraag | 14 kW |
| Gewicht van de machine | 4.5 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |









































