- UniMachines
- ›
- Slijpmachines
- ›
- Universele slijpmachines
- ›
- Universele slijpmachines KELLENBERGER
- ›
- Universele slijpmachines KELLENBERGER KEL-VISTA
Universele slijpmachine KELLENBERGER KEL-VISTA
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Duitsland |
| regio | Baden-Württemberg |
| Bouwjaar | 2000 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Inventarisnummer | 1056-757 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale lengte van het slijpen (as) | 1000 mm |
| Maximale diameter van het slijpen (as) | 350 mm |
| Center hoogte | 175 mm |
| Gewicht van de machine | 3.5 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| FANUC 21i-T | |
| Beitelhouder molen (intern) | |
| Magnetische koelvloeistoffilter (magnetische separator) | |
| Koelvloeistoffilter systeem (papier) | |









































