- UniMachines
- ›
- Freesmachines
- ›
- Universele freesmachines
- ›
- Universele freesmachines WMW AUERBACH
- ›
- Universele freesmachines WMW AUERBACH FW250 x 1000/02
Universele freesmachine WMW AUERBACH FW250 x 1000/02
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Duitsland |
| regio | Sachsen |
| Bouwjaar | 1985 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Lengte van de werktafel | 1130 mm |
| Breedte van de werktafel | 250 mm |
| Tafel maximale belasting (gelijkmatig verdeeld) | 250 kg |
| Aantal draaisnelheden van de verticale as, | 18 pcs |
| Minimum toerental van de verticale as, | 56 1/min |
| Maximale toerental van de verticale as, | 2800 1/min |
| Reisduur X-as (mechanische aanvoer) | 820 mm |
| Reisduur Y-as (mechanische aanvoer) | 300 mm |
| Reisduur Z-as (mechanische aanvoer) | 640 mm |
| Totaal vermogen vraag | 6.5 kW |
| Machine hoogte | 1900 mm |
| Machine lengte | 1700 mm |
| Machine breedte | 2500 mm |
| Gewicht van de machine | 2 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| Universele zwenkkop (horizontaal-verticaal) | |



















































