- UniMachines
- ›
- Freesmachines
- ›
- Universele freesmachines
- ›
- Universele freesmachines MECOF
- ›
- Universele freesmachines MECOF CS8
Universele freesmachine MECOF CS8
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Frankrijk |
| Bouwjaar | 1978 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Lengte van de werktafel | 5000 mm |
| Breedte van de werktafel | 965 mm |
| Reisduur X-as (mechanische aanvoer) | 3700 mm |
| Reisduur Y-as (mechanische aanvoer) | 1050 mm |
| Reisduur Z-as (mechanische aanvoer) | 1600 mm |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |








































