- UniMachines
- ›
- Freesmachines
- ›
- Universele freesmachines
- ›
- Universele freesmachines KUNZMANN
- ›
- Universele freesmachines KUNZMANN UF 6 N
Universele freesmachine KUNZMANN UF 6 N
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Duitsland |
| regio | Baden-Württemberg |
| Bouwjaar | 1982 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Lengte van de werktafel | 850 mm |
| Breedte van de werktafel | 250 mm |
| Minimum toerental van de verticale as, | 30 1/min |
| Maximale toerental van de verticale as, | 2840 1/min |
| Maximum snelheid voer in X-as | 450 mm/s |
| Maximum snelheid voer in Y-as | 200 mm/s |
| Maximum snelheid voer in Z-as | 400 mm/s |
| Aantal T-gleuven in de tafel | 3 pcs |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |














































