- UniMachines
- ›
- Freesmachines
- ›
- Universele freesmachines
- ›
- Universele freesmachines HURON
- ›
- Universele freesmachines HURON NU5
Universele freesmachine HURON NU5
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Nederland |
| regio | Gelderland |
| Bouwjaar | 1970 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Lengte van de werktafel | 1500 mm |
| Breedte van de werktafel | 460 mm |
| Kracht van de spilaandrijving | 10 kW |
| Maximale toerental van de verticale as, | 2060 1/min |
| Reisduur X-as (hand-feed) | 1300 mm |
| Reisduur Y-as (hand-feed) | 700 mm |
| Reisduur Z-as (hand-feed) | 550 mm |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |












































