- UniMachines
- ›
- Draaibanken
- ›
- Universele draaibanken
- ›
- Universele draaibanken ZMM
- ›
- Universele draaibanken ZMM CU 502
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Polen |
| regio | Dolnośląskie |
| Bouwjaar | 1984 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
Technische parameters | |
|---|---|
| Draaidiameter boven het bed (max) | 500 mm |
| Draaidiameter over support (max) | 300 mm |
| Draaidiameter in kloof | 690 mm |
| Spindel boring | 70 mm |
| Minimale toerental van de spindel | 11.2 1/min |
| Maximum rotatiesnelheid van de spindel | 2000 1/min |
| Totaal vermogen vraag | 7.5 kW |
| Gewicht van de draaibank | 3.1 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| 3-klauwplaat | |
| 4-klauwplaat | |
| Losse kop met een hydraulische veer | |
| Metrische schroefdraad | |
| Inch schroefdraad | |



















































