- UniMachines
- ›
- Draaibanken
- ›
- Universele draaibanken
- ›
- Universele draaibanken Z M TARNÓW S.A.
- ›
- Universele draaibanken Z M TARNÓW S.A. LZ-250
Universele draaibank Z M TARNÓW S.A. LZ-250
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Polen |
| regio | Dolnośląskie |
| Bouwjaar | 2011 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Zeer goed |
| Het laden | De verkoper organiseert de laad - inbegrepen in de prijs van de machine |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale lengte van het draaien | 470 mm |
| Draaidiameter boven het bed (max) | 250 mm |
| Draaidiameter over support (max) | 140 mm |
| Spindel boring | 38 mm |
| Werkstuk gewicht tussen de centers (max) | 50 kg |
| Werkstuk gewicht in boorkop (max) | 40 kg |
| Minimale toerental van de spindel | 60 1/min |
| Maximum rotatiesnelheid van de spindel | 3000 1/min |
| Totaal vermogen vraag | 3 kW |
| Lengte van de draaibank | 1300 mm |
| Breedte van de draaibank | 700 mm |
| Hoogte van de draaibank | 1400 mm |
| Gewicht van de draaibank | 0.45 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| Digitale uitlezingen | |
| 3-klauwplaat | |
| Steady rust | |
| Volger rust | |
| Snelwisselbeitelhouder | |
| Koelsysteem | |
| Technische documentatie | |













































