- UniMachines
- ›
- Draaibanken
- ›
- Universele draaibanken
- ›
- Universele draaibanken VDF
- ›
- Universele draaibanken VDF V 5
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Duitsland |
| regio | Nordrhein-Westfalen |
| Bouwjaar | 1964 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale lengte van het draaien | 1200 mm |
| Draaidiameter boven het bed (max) | 610 mm |
| Draaidiameter over support (max) | 460 mm |
| Spindel boring | 80 mm |
| Kracht van de spindel | 15 kW |
| Nummer van de rotatiesnelheid van de spindel | 18 pcs |
| Minimale toerental van de spindel | 11 1/min |
| Maximum rotatiesnelheid van de spindel | 1500 1/min |
| Losse kop ganzenveer diameter | 100 mm |
| Lengte van de draaibank | 3600 mm |
| Breedte van de draaibank | 1400 mm |
| Hoogte van de draaibank | 1400 mm |
| Gewicht van de draaibank | 3.5 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |












































