- UniMachines
- ›
- Draaibanken
- ›
- Universele draaibanken
- ›
- Universele draaibanken Tos Trencin
- ›
- Universele draaibanken Tos Trencin SUI 63/1500
Universele draaibank Tos Trencin SUI 63/1500
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Tsjechische Republiek |
| regio | Olomoucký kraj |
| Bouwjaar | 1991 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Het laden | De verkoper organiseert de laad - inbegrepen in de prijs van de machine |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale lengte van het draaien | 1500 mm |
| Draaidiameter boven het bed (max) | 630 mm |
| Draaidiameter over support (max) | 350 mm |
| Draaidiameter in kloof | 700 mm |
| Spindel boring | 71 mm |
| Werkstuk gewicht tussen de centers (max) | 1600 kg |
| Werkstuk gewicht in boorkop (max) | 250 kg |
| Kracht van de spindel | 15 kW |
| Minimale toerental van de spindel | 11.2 1/min |
| Maximum rotatiesnelheid van de spindel | 1800 1/min |
| Totaal vermogen vraag | 20 kW |
| Gewicht van de draaibank | 5 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| Geharde geleidingen | |
| Ijlgang | |
| 3-klauwplaat | |
| Steady rust | |
| Kegeldraaien attachment | |
| Metrische schroefdraad | |
| Inch schroefdraad | |
| Koelsysteem | |
| Technische documentatie | |









































