- UniMachines
- ›
- Draaibanken
- ›
- Universele draaibanken
- ›
- Universele draaibanken TITAN SLIVEN
- ›
- Universele draaibanken TITAN SLIVEN CU 400-1000
Universele draaibank TITAN SLIVEN CU 400-1000
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Polen |
| regio | Dolnośląskie |
| Bouwjaar | 2014 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale lengte van het draaien | 620 mm |
| Draaidiameter boven het bed (max) | 440 mm |
| Draaidiameter over support (max) | 230 mm |
| Spindel boring | 60 mm |
| Minimale toerental van de spindel | 20 1/min |
| Maximum rotatiesnelheid van de spindel | 2000 1/min |
| Aantal voedingen | 21 pcs |
| Totaal vermogen vraag | 7.5 kW |
Uitrusting | |
|---|---|
| Losse kop met een elektromechanische voeding | |
| Koelsysteem | |
| Technische documentatie | |











































