- UniMachines
- ›
- Draaibanken
- ›
- Universele draaibanken
- ›
- Universele draaibanken RIMEX
- ›
- Universele draaibanken RIMEX 420/103
Universele draaibank RIMEX 420/103
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Italië |
| regio | Milano |
| Bouwjaar | 1988 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale lengte van het draaien | 2000 mm |
| Draaidiameter boven het bed (max) | 830 mm |
| Draaidiameter over support (max) | 585 mm |
| Draaidiameter in kloof | 1020 mm |
| Spindel boring | 103 mm |
| Werkstuk gewicht tussen de centers (max) | 720 kg |
| Kracht van de spindel | 11 kW |
| Nummer van de rotatiesnelheid van de spindel | 18 pcs |
| Minimale toerental van de spindel | 8 1/min |
| Maximum rotatiesnelheid van de spindel | 1250 1/min |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |









































