- UniMachines
- ›
- Draaibanken
- ›
- Universele draaibanken
- ›
- Universele draaibanken Poręba
- ›
- Universele draaibanken Poręba TPK 80x8000
Universele draaibank Poręba TPK 80x8000
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Polen |
| regio | Małopolskie |
| Bouwjaar | 1980 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Het laden | De verkoper organiseert de laad - inbegrepen in de prijs van de machine |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale lengte van het draaien | 8000 mm |
| Draaidiameter boven het bed (max) | 830 mm |
| Draaidiameter over support (max) | 530 mm |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |









































