- UniMachines
- ›
- Draaibanken
- ›
- Universele draaibanken
- ›
- Universele draaibanken PADOVA
- ›
- Universele draaibanken PADOVA KS 155
Universele draaibank PADOVA KS 155
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Verenigd Koninkrijk |
| regio | Leicestershire |
| Bouwjaar | 1960 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale lengte van het draaien | 750 mm |
| Draaidiameter boven het bed (max) | 310 mm |
| Draaidiameter over support (max) | 150 mm |
| Draaidiameter in kloof | 460 mm |
| Spindel boring | 42 mm |
| Minimale toerental van de spindel | 45 1/min |
| Maximum rotatiesnelheid van de spindel | 1500 1/min |
| Lengte van de draaibank | 1930 mm |
| Breedte van de draaibank | 813 mm |
| Hoogte van de draaibank | 1270 mm |
| Gewicht van de draaibank | 0.93 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| 3-klauwplaat | |
| 4-klauwplaat | |














































