- UniMachines
- ›
- Draaibanken
- ›
- Universele draaibanken
- ›
- Universele draaibanken LACFER
- ›
- Universele draaibanken LACFER CR1-250x3000
Universele draaibank LACFER CR1-250x3000
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Spanje |
| regio | Guipúzcoa |
| Bouwjaar | 1990 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Zeer goed |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale lengte van het draaien | 3000 mm |
| Draaidiameter boven het bed (max) | 530 mm |
| Draaidiameter over support (max) | 320 mm |
| Draaidiameter in kloof | 740 mm |
| Spindel boring | 60 mm |
| Nummer van de rotatiesnelheid van de spindel | 16 pcs |
| Minimale toerental van de spindel | 22 1/min |
| Maximum rotatiesnelheid van de spindel | 1950 1/min |
Uitrusting | |
|---|---|
| 3-klauwplaat | |
| Snelwisselbeitelhouder | |
| CE-verklaring | |




















































