- UniMachines
- ›
- Draaibanken
- ›
- Universele draaibanken
- ›
- Universele draaibanken KART
- ›
- Universele draaibanken KART E1N
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Tsjechische Republiek |
| regio | Jihomoravský kraj |
| Bouwjaar | 2020 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Het laden | De koper organiseert het laden op eigen kosten |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
| Inventarisnummer | 4998 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale lengte van het draaien | 500 mm |
| Lengte van de draaibank | 1550 mm |
| Breedte van de draaibank | 530 mm |
| Gewicht van de draaibank | 0.6 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |















































