- UniMachines
- ›
- Draaibanken
- ›
- Universele draaibanken
- ›
- Universele draaibanken Heyligenstaedt
- ›
- Universele draaibanken Heyligenstaedt 250 E
Universele draaibank Heyligenstaedt 250 E
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Duitsland |
| regio | Hessen |
| Bouwjaar | 1952 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Inventarisnummer | 19883991 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale lengte van het draaien | 1500 mm |
| Draaidiameter boven het bed (max) | 460 mm |
| Spindel boring | 62 mm |
| Kracht van de spindel | 7.5 kW |
| Minimale toerental van de spindel | 22.4 1/min |
| Maximum rotatiesnelheid van de spindel | 1120 1/min |
| Lengte van de draaibank | 3200 mm |
| Breedte van de draaibank | 1250 mm |
| Hoogte van de draaibank | 1350 mm |
| Gewicht van de draaibank | 2.6 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |












































