- UniMachines
- ›
- Draaibanken
- ›
- Universele draaibanken
- ›
- Universele draaibanken HARDINGE
- ›
- Universele draaibanken HARDINGE HLV-EM
Universele draaibank HARDINGE HLV-EM
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Verenigde Staten van Amerika |
| regio | New York |
| Bouwjaar | 1984 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Inventarisnummer | 60764 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale lengte van het draaien | 457.2 mm |
| Draaidiameter boven het bed (max) | 279.4 mm |
| Draaidiameter over support (max) | 152.4 mm |
| Spindel boring | 31.8 mm |
| Kracht van de spindel | 1.1 kW |
| Minimale toerental van de spindel | 125 1/min |
| Maximum rotatiesnelheid van de spindel | 3000 1/min |
| Losse kop ganzenveer diameter | 34.9 mm |
| Losse kop ganzenveer reizen | 95.3 mm |
| Lengte van de draaibank | 1651 mm |
| Breedte van de draaibank | 711.2 mm |
| Hoogte van de draaibank | 1473.2 mm |
| Gewicht van de draaibank | 0.771107 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| Digitale uitlezingen | |
| Metrische schroefdraad | |
| Inch schroefdraad | |
| Koelsysteem | |











































