- UniMachines
- ›
- Draaibanken
- ›
- Universele draaibanken
- ›
- Universele draaibanken Fabryka Maszyn Tarnów
- ›
- Universele draaibanken Fabryka Maszyn Tarnów LZ 360 S
Universele draaibank Fabryka Maszyn Tarnów LZ 360 S
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Polen |
| regio | Małopolskie |
| Bouwjaar | 2016 |
| Garantie | Garantie voor 24 maanden |
| Technische staat | Ongebruikt |
| Het laden | De verkoper organiseert de laad - inbegrepen in de prijs van de machine |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale lengte van het draaien | 800 mm |
| Draaidiameter boven het bed (max) | 355 mm |
| Draaidiameter over support (max) | 195 mm |
| Spindel boring | 43 mm |
| Werkstuk gewicht tussen de centers (max) | 160 kg |
| Minimale toerental van de spindel | 30 1/min |
| Maximum rotatiesnelheid van de spindel | 3000 1/min |
| Minimum langsvoeding tarief (Z-as) | 0.025 mm/s |
| Maximale lengte-voeding (Z-as) | 2 mm/s |
| Totaal vermogen vraag | 5.5 kW |
| Losse kop ganzenveer diameter | 50 mm |
| Losse kop ganzenveer reizen | 110 mm |
| Lengte van de draaibank | 1925 mm |
| Breedte van de draaibank | 900 mm |
| Hoogte van de draaibank | 1400 mm |
| Gewicht van de draaibank | 1.2 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| Omvormer regelt het toerental | |
| Soepele aanpassing van het toerental | |
| Geharde geleidingen | |
| Snelwisselbeitelhouder | |
| Het schakelen voor de draden | |
| Metrische schroefdraad | |
| Modulaire threads | |
| DP threads | |
| Vibroisolators | |
| Koelsysteem | |
| Technische documentatie | |
| CE-verklaring | |









































